Nasze fotobudki polecają się na imprezę – kup lub wynajmij już dziś!

Fotobudka 360 to nasza najgorętsza i najnowsza oferta, o której będą mówić Twoi goście w nadchodzących 5 latach.

Ponieważ w Polsce jesteśmy pionierami we  wdrażaniu nowych, innowacyjnych urządzeń  i  po przeanalizowaniu  rynku fotobudkowego Przedstawiamy Fotobudke360.

Fotobudka360 może rejestrować filmy, GIF-y i bumerangi z każdej możliwej pozycji, w wyniku której Twoi goście będą nagrywać filmy tak rzadkie i niezwykłe, że przyciągną uwagę wszystkich znajomych

Goście mogą wskoczyć na  platformę jako jedna osoba lub w grupie przyjaciół.

Ramię  kamery w zwolnionym tempie okrąża je całkowicie pod każdym kątem, ujmując całość. Dlatego wideo rejestruje zabawę, gdy stoją w centrum uwagi Twojej imprezy.

Jesteś swoim własnym reżyserem, nigdzie indziej nie można nagrać wideo tak łatwo, aby efekt był dramatyczny i łatwy i mega filmowy

Dla kontrastu pozwól, by zabawa zaczęła się od kreatywnych pomysłów i przyciągających wzrok rekwizytów, dzięki którym Twoi goście zabłysną, ponieważ są w centrum uwagi. Po zakończeniu korzystania z fotobudka360 wideo jest gotowe do udostępnienia.

Sterowanie bezprzewodowe

Kamerą która jest zainstalowana na  ramieniu obrotowym  obrotową można sterować bezprzewodowo (opcja dodatkow) . Użytkownicy mogą rozpocząć nagrywanie wideo, gdy tylko ramie zacznie się kręcić . Dzięki temu obsługa na miejscu jest tak płynna i elastyczna.

Może tworzyć maksymalnie 8-krotnie super HD (240 kl./s) wideo HD. Ponadto w naszym systemie oprogramowania możesz dostosować nakładkę z logo 360 stopni, ruchomą nakładkę, podkład muzyczny, wideo wprowadzające i końcowe.

Oprogramowanie

Dzięki naszemu oprogramowaniu można uzyskać niesamowite efekty, prawdziwe wideo w zwolnionym tempie.

Nasza fotobudka 360 stopni jest kompatybilna z szybkimi kamerami sportowymi. Może tworzyć płynne szerokokątne filmy 1080p lub 720p 8X i 4X w zwolnionym tempie z transmisją bezprzewodową.

Udostępnianie wideo

Natychmiastowe udostępnianie jest podstawą  fotobudki360! Nasze oprogramowanie może wyświetlać wideo 360 stopni w proporcjach mediów społecznościowych i udostępniać je za pośrednictwem poczty elektronicznej, mediów społecznościowych i pamięci w chmurze. Użytkownicy mogą również wykorzystywać komputery z systemem Windows, tablety z systemem iOS i Android jako stacje udostępniania.

Łatwa konfiguracja

Po zakupie zapewnimy wiele samouczków wideo i tekstowych + zdjęć zarówno dla sprzętu, jak i oprogramowania. Zapewniamy Wsparcie technicznie. Szkolenie na miejscu przy odbiorze urządzenia.

Wynajmij fotobudkę na swoją imprezę i zapewnij swoim gościom świetną zabawę!

ROZMIARY PLATFORM

Jeżeli wejdziesz na nasz sklep na allegro to otrzymasz możliwość zakupu naszych fotobudek a nawet skontaktujemy Cię z bankiem gdybyś rozważał zakup naszych produktów na raty.
Bardzo chętnie podzielimy się naszym doświadczeniem odnośnie transakcji finansowych