FOTOBUDKA 360 BIZNES

Fotobudka360 to inna forma zarobku niż zwykła Fotobudka.
Platformę można używać nie tylko na weselach, urodzinach ale również do prezentacji , ubrań, przedmiotów , teledyski, reklamy firmowe itp.

Kilka pytań i odpowiedzi które przybliżą cały biznes.

Co potrzebujemy?

Potrzebujemy platformę i koniecznie dobre oświetlenie , być może jesteś w posiadaniu lamp więc odchodzi koszt oświetlenia.

Czy Fotobudka jest bezpieczna?

Tak ale to od nas zależy jak ustawimy sobie urządzenie i czy nie będzie nikomu przeszkadzać.

Przy naszych imprezach i fotobudkach360 stosujemy słupki odgradzające które od razu wzbudzają bezpieczeństwo na samej imprezie.

W jakiej formie klient otrzymuje film ?

Film jest automatycznie wysyłąny do chmury a klient zaraz po zejściu z platformy ma kilka opcji pobrania :

a.    SMS najbardziej popularna forma ponieważ zostawiamy w SMS numer telefonu do siebie i mamy kolejnego potencjalnego klienta.

b.    Air Drop funkcja wysyłania miedzy telefonami Iphone

c.    Adres e-mail

d.    Instagram

e.    Qr Code najbardziej popularna ponieważ QR Code każdy na imprezie w dowolnej chwili może sobie sam zeskanować swój film

Ile potrzebujemy miejsca na rozstawienie Fotobudki 360?

Minimalna powierzchnia to 2.5m x 2.5 metra.

Ile minut zajmuje rozstawienie Fotbudki 360?

Czas na rozłożenie urządzenia około 30-40 minut.

Czy potrzebny jest Internet?

Tak Internet jest potrzebny. Można korzystać z Internetu na swoim telefonie lub mieć dodatkowy router z karta sim za 200zł (opcja dodatkowa).

Czy są jakieś koszty stałe tak jak w zwykłej Fotobudce?

Nie ma żadnych kosztów dodatkowych typu  : papier do drukarki, album. Jedyny koszt to dojazd do Klienta.

Czy można personalizować film wideo?

Tak możemy szybko tworzyć projekty dla klientów tzw. nakładki  na film, wówczas film jest bardziej atrakcyjny.

Jak transportować Fotobudke 360

Fotobudka 90 cm. średnicy zmieści się z osprzętem do każdego auta typu sedan.

Czy można dodawać muzykę do klipu?

Tak możemy dodać do klipu utwór muzyczny.

Czy mogę użyć swoje GoPro czy może być sam telefon?

Jeśli posiadasz GoPro możesz go użyć ale wówczas oprogramowanie pod GoPro jest 2x droższe dodatkowo potrzebny jest laptop gamingowy,  który w czasie rzeczywistym będzie renderwoał film i wrzucał na chmurę . Wyjdzie dodatkowo 5 tys. zł więcej.

Najlepszą opcją jest IPhone 11 lub wyżej z szerokim obiektywem wtedy IPhone jest komputerem kamerą i chmurą wszystko mamy bardzo mobilne

Zobacz na żywo jak działa Fotobudka360!

Umów się na spotkanie z naszym doradcą.

Koszt samej platformy już od 15.000 zł ( bez telefonu)

Koszt platformy z oświetleniem i słupkami odgradzającymi 18.000 zł (bez telefonu)

Oprogramowanie koszt miesięczny 90 zł lub roczny 850 zł odnawialny co rok

 

UWAGA: Nowość  Oprogramowanie działa już z lustrzanką Canon i Nikon Potrzebujemy tylko tablet z procesorem Intel i5 zapytaj o szczegóły

Brak dodatkowych kosztów.

Wynajem od 1500zł/3h wiadomo że za 3 lata koszt ten będzie w okolicach 1000zł , wiec póki jest to nowe urządzenie warto nie zaniżać ceny wynajmu. Łatwo policzyć że inwestycja się szybko zwraca przy średnim wynajmie i zaangażowaniu w reklamę powtórzę średnim zaangażowaniu zwrot inwestycji nawet po 8-9 miesiącach.

Szybki zwrot inwestycji. Dotacje z UP

Dotacje z Urzędu Pracy dla osób które rozpoczynają działalność dofinansowanie do 23.000 zł .

Raty dla osób nieprowadzących działalności gospodarczej ( wystarczy Twoje oświadczenie o zarobkach) zapytaj o szczegóły .

Pomagamy z wdrożeniem na rynek eventowy i okolicznościowy Masz iPhone 11 lub wyżej model ? Potrzebujesz tylko światło i platformę resztę skonfigurujemy za Ciebie.

 DO każdego zestawu potrzebny jest telefon IPHONE 11 lub modele wyższe.

Uwaga: wszystkie ceny podane są netto.

Fotobudka – pomysł na działalność gospodarczą

Szukasz pomysłu na własny biznes? Właśnie go znalazłeś – podajemy Ci gotowy przepis na sukces! Bez względu na to, czy interesuje Cię pomysł na biznes na wsi, czy celujesz w duże miasto – fotobudka sprawdzi się wszędzie!

Od lat działamy w branży eventowej i musimy przyznać, że od pewnego czasu fotobudki stały się niezwykle pożądane podczas wesel, imprez firmowych, rodzinnych, premier, wystaw. Sprawdzą się niemal na każdym wydarzeniu, uświetniając jego przebieg. To dlatego fotobudka jako pomysł na biznes sprawdzi się doskonale.

Jaki biznes otworzyć? Działaj w branży eventowej

Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że na tym etapie, na którym jesteś, zastanawiasz się, jaki biznes otworzyć – najtrudniej jest zacząć. Chyba, że skorzystasz z naszego pomysły na firmę jednoosobową. Kiedy warto? Kiedy nie chcesz inwestować całego majątku, szukasz szybkiego pomysłu na mały biznes i zarobek, a także zależy Ci na stabilnym i doświadczonym partnerze biznesowym.

Osobom, które z nami współpracują, podpowiadamy, jaki biznes na wsi otworzyć, jak zacząć, jak wcielić w życie pomysł na firmę, która szybko zacznie na siebie zarabiać. Oczywiście najważniejszy jest tutaj niezawodny sprzęt i zainteresowanie – gwarantujemy Ci obydwa!

Nie trać czasu, zacznij zarabiać z fotobudką

Fotobudka to opcja dla każdego, świetny pomysł na biznes dla młodych. Co ważne, ze względu na swoją mobilność urządzenie można wygodnie i łatwo transportować. A wspominamy o tym dlatego, że jest to także pomysł na biznes w małym mieście. Z doświadczenia naszych klientów wynika, że także pomysł na własny biznes na wsi, gdzie pozornie branża eventowa nie działa tak prężnie.

Skontaktuj się z nami – chętnie porozmawiamy o możliwościach współpracy!

Chcesz zacząć zarabiać z Fotobudką?

Pomożemy Ci uzyskać finansowanie na Twoją Fotobudkę360!