Zobacz naszych uśmiechniętych klientów, tych prywatnych jak i korporacyjnych

fotobudka lustro podpis
 • Marek Kotlinski

  Marek Kotlinski

  Photoboothworld.com

  Nasza wspólpraca z Fotobudki.pl
  zaczęła się od internetowego projektu dla nich, który wykonywany był przez naszych developerów.
  Pracując dla nich zauważyliśmy ogromne zainteresowanie ich produktami na rynku polskim i postanowiliśmy przenieść ich zwariowany świat zdjęć do Irlandii.
  Wybór ich firmy jako dostawcy fotobudki okazał się strzałem w dziesiątkę.
  Podczas gdy my koncentrowaliśmy się na pozyskaniu przyszłych klientów, Przemek wraz ze swoim zespołem dostarczył nam fotobudkę, przeprowadził szkolenie z obsługi a także zaoferował pomoc w dostarczeniu gadżetów na przyszłe przyjęcia.
  Dziękuję za tak wspaniały serwis.

Obejrzyj firmy z imprez, które wspaniale pokazują atmosferę zabawy z Fotobudki.pl

jacek

Jacek Przybylski

See U

Mógłbym mówić i mówić o imprezie, na której wspołpracowaliśmy z Fotobudki.pl. Zamiast tego oszczędze Wam czasu, obejrzyjcie krótki film.

I nie przestawajcie tańczyćania

Oliwia Niewiadomska

Agencja Artystyczno - Edukacyjna WOW

Składam serdeczne i szczere podziękowania za dotychczasową owocną współpracę przy organizacji Dnia Dziecka ROSSMANN DZIECIOM, którą cechuje pełen profesjonalizm z Państwa strony. Pragnę jednocześnie wyrazić nadzieję na to, że relacje partnerskie, które łączą obecnie nasze firmy, będą kontynuowane i przyczynią się do ich dalszego rozwoju oraz obopólnych korzyści.Trzymajcie tak dalej

marek

Maja Stec

Agencja Fiesta

Organizowałyśmy impreze w stylu lat 70'tych. Postanowilyśmy wszystko uwiecznić na zdjęciach.Fotobudki.pl pomogły nam to udokumentować. Było przy tym dużo smiechu i zabawy. Zobaczcie zresztą sami.

Czy to wystarczy abyś wpadł do nas na kawę