Fotobudka Lustro

Fotobudka Lustro wyprzedza dotyczasową fotobudke przenosi użytkownika w inny wymiar zabawy.

Goście stoją przed lustrem, kolorowe animacje i wskazówki głosowe zapraszają ich do angażowania się w magicznym, interaktywnym lustrze, a pożnie to wszystko możemy wydrukować.Nasza firma dostarcza flightcase z uchwytami, kółkami i pokrywą ochronną tafli lustra.

Lustro mieści się w każdym większym samochodzie typu VAN Combi. Ponad to, instalacja urządzenia może być wykonana przez jedną osobę i na to wystarczy tylko 10 minut.

Przed rozpoczęciem imprezy można przygotować animacje pod konkretną imprezę lub event firmowy.

Animacje są wyświetlane przed zdjęciem oraz po zdjęciu przez co możemy przekazywać informacje do każdego klienta na weselu, na evencie firmowym.

Animacje można ustawiać wg. Własnych potrzeb, można dostosować układ zdjęć , branding zdjęcia, układ pionowy czy poziomy.

Pełnej długości lustro oferuje elegancki wygląd i przyjazny dla użytkownika interfejs, komunikując się z gośćmi za pośrednictwem ekranu dotykowego kolorowych animacji i komend głosowych.

NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE FOTOBUDKI

FUNKCJA PODPIS

Jedną z najbardziej ekscytujących cech Fotobudki Lustro jest opcjonalna "funkcja podpisu" !

Goście mogą się podpisać na weselu, imprezie przez funkcje podpis na lustrze swoim palcem.

Gdy "funkcja podpis" jest uruchomiona, goście będą mieli możliwość wyrażenia swoich myśli przez podpis , który następnie zostanie wydrukowany przez fotobudkę lustro.


fotobudka lustro podpis


GIF VIDEO - ZAPISYWANIE ZE ZDJĘĆ

Dzięki możliwości zapisania GIF i filmów z oprogramowaniem Lustro, można włączyć doświadczenia fotograficznego, biorąc pod więcej niż tylko ze zdjęciem pamiątkę!

Gdy aparat cyfrowy rejestruje zdjęcia, oprogramowanie zamienia te zdjęcia do GIF lub filmu, które mogą być łatwo przesyłane do Twojego e-maila lub udostępnionym do swoich kanałów społecznych.

Przed rozpoczęciem imprezy można przygotować animacje pod konkretną imprezę lub event firmowy.

Animacje są wyświetlane przed zdjęciem oraz po zdjęciu przez co możemy przekazywać informacje do każdego klienta na weselu, na evencie firmowym.

Animacje można ustawiać wg. własnych potrzeb, można dostosować układ zdjęć , branding zdjęcia, układ pionowy czy poziomy.

Pełnej długości lustro oferuje elegancki wygląd i przyjazny dla użytkownika interfejs, komunikując się z gośćmi za pośrednictwem ekranu dotykowego kolorowych animacji i zabawny tekstów głosowych.


fotobudka gif


PROSTE AUTOMATYCZNE PODŁĄCZENIE DO URZĄDZEŃ

W pełni automatyczne oprogramowanie wystarczy podłaczyc aparati i lustro jest gotowe do zabawy.fotobudka lustro podłączenie


DOSTOSOWANE WYDRUKI

Dostosuj wydruki tekstem, grafiką i logo za pomocą naszego wbudowanego edytora szablonów. Photoshop nie wymaga doświadczenia.fotobudka lustro gif


AUTOMATYCZNE GENEROWANIE DOWOLNEGO TŁA

Automatyczne usuwanie tła opcja green screen. Można się przenieść w dowolne miejsce na świecie.fotobudka tło

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Wysyłanie gifów, SMS, na Twoje ulubione media społecznościowe takie jak Facbook ,Twitter , VK.fotobudka lustro

STEROWANA ZA POMOCĄ DOTYKU

Zbudowany na ekranach dotykowych, dzięki czemu można korzystać z najnowszych tabletów, komputerów wielofunkcyjnych lub monitorów dotykowych. Wszystkie funkcje użytkownika mogą być obsługiwane z ekranu dotykowego, bez potrzeby korzystania z klawiatury lub myszy. .funkcja dotyku w fotobudce

Fotobudka Lustro jest bardzo prosta w obsłudze.

Proszę zobacz jak bardzo łatwo nawiązał kontakt z lustrem jeden z naszych przyjaciół